У РФ почалися “чистки” у військовому керівництві, усунули голову Генштабу Герасимова – Арестович

UA|TV

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Youtube-каналу "Фейгін Live" повідомив, що Кремль після військових невдач в Україні взявся за "чистки" у своєму військовому керівництві. Зокрема, від виконання обов'язків усунули голову Генерального штабу Збройних сил країни-агресора РФ Валерія Герасимова.

“У нас маленькі знаки про грандіозні зміни. У Росії зміщують керівництво генерального штабу – чистки, усунення та перестановки. За попередніми даними, Герасимов де-факто відсторонений, де-юре ще обіймає посаду. Наразі вирішується, давати йому час на виправлення чи не ні“, – розповів Олексій Арестович.

Крім цього, змістили командувача першої танкової армії РФ - ударного підрозділу, на який була основна ставка. Вона воювала на півночі України та під Ізюмом у Харківській області.

"На нього відкрито кримінальну справу, до того ж, кажуть, перекваліфікація можлива на справу про державну зраду", - уточнив радник голови ОПУ.

У РФ також, за словами Арестовича, змінили заступника начальника Генерального штабу та командувача центрального військового округу.

“Це означає дуже важливу річ. Що саме російське керівництво дало оцінку своїм військовим за проведення "операції": "Сідайте, двійка!" - підсумував радник голови ОПУ.