Пушилін відкинув можливість, щоб відпустити захисників Маріуполя

NTA

Ватажок такої званої “ДНР” Денис Пушилін підтвердив, що російські сили продовжують спроби захоплення “Азовсталі” у Маріуполі. Також він відкидає можливість екстракції українських військовослужбовців, які зараз перебувають у катакомбах заводу. Серед них сотні поранених.

Про це Пушилін заявив у коментарі російським пропагандистам, якого цитують “Новости Донбасса“, – пише “Українська правда”.

За його словами, на “Азовсталі” все йде планомірно і зрозуміло.

“Цивільних немає, тому наші підрозділи можуть з холодною головою, зі зрозумілими розрахунками можуть виводити цю ситуацію до логічного завершення. Чому вони вирішили, що на це повинні звертати увагу зовнішні сили? І щодо нас, і щодо Росії… Я говорю про всілякі екстракшени. Послухайте, але ж це не екстрадиція. Вони намагаються дійти до почесної капітуляції. Але яка почесна капітуляція? Чому ми повинні цим шляхом піти?”, – наводять цитату Пушиліна.

Пушилін хоче, щоб захисники “Азовсталі” “склали зброю і пішли під трибунал”.

Нагадаємо, що 11 травня Ірина Верещук заявила, що українська влада розробила нову пропозицію щодо порятунку військових, які перебувають на території заводу «Азовсталь». Їх планують обміняти на полонених російських солдатів.

Про всі варіанти порятунку маріупольських захисників, – читайте тут.