Цивільні з "Азовсталі" розказали про жахи перебування у бункерах

Эксперт

Останні цивільні з "Азовсталі" нещодавно успішно прибули до Запоріжжя.Бліді й змучені, останні мирні жителі, які ховалися в бункерах "Азовсталі", прибули до Запоріжжя. Про це інформують Експерт з посиланням на Associated Press.

Вони говорили про постійні обстріли та відсутність їжі. "У бункерах було жахливо", – розповідає 69-річна Любов Андропова, яка перебувала на території заводу «Азовсталь» з 10 березня.

"Вода стікала зі стель. Скрізь була цвіль. Ми переживали за дітей, за їхні легені». Обстріли були постійними і існував страх, що «наш бункер обвалиться. Все тряслося", – сказала вона.

Співробітник металургійного комбінату Єгор Чехонацький, який разом із двома синами, дружиною та собакою також був у бункері, розповідає, що допомагав солдатам, які захищали «Азовсталь». «Інакше ми б не вижили, – сказав він. «Я не знаю, як довго ми могли б жити, але точно не дожили б до сьогодні», - сказав він.

Незважаючи на ситуацію у Маріуполі, 18 з 51 людини, які були евакуйовані з «Азовсталі», вирішили залишитися у місті, повідомили представники ООН. Ще двох — чоловіка та жінку — затримали російські війська. Жінка, яку підозрюють у тому, що вона є військовим медиком, подорожувала зі своєю 4-річною донькою. Мати і доньку розділили. Дівчинка відправилася до Запоріжжя.