Російська армія планує захоплення території центральної України та Києва – Генштаб ЗСУ

АСПІ

Ймовірними наступними послідовними діями Росії є його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей. Не виключено створення сухопутного коридору до Придністровського регіону Республіки Молдова.

Також російська армія планує захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, повідомив заступник начальника Збройних сил України Олексій Громов. "Імовірними наступними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору до Придністровського регіону Республіки Молдова, захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценізація перевиборів до законодавчої влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення та включення його до складу Росії.

Отже, противник намагатиметься досягти своєї стратегічно-політичної мети. Але це його думки. На їхню думку є наша протидія", - сказав Громов на брифінгу в медіацентрі "Україна" у Києві 11 травня.