Ворог скоро відчує ленд-ліз, – радник глави МВС

24 канал

На певних напрямках наші Збройні Сили не дають ворогу жодного шансу та активно відганяють його. Вже дуже скоро ворог зрозуміє, що таке ленд-ліз та відчує на собі всю силу західного озброєння в руках наших захисників.

Про це 24 каналу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов. Він також додав, що темпи постачання зброї поки важко спрогнозувати, але вона точно прийде.

Читайте також ЗСУ виграли першу фазу війни з Росією, але попереду ще тривалий етап, – Маляр

Ми скоро відіб'ємо всі наші вулиці та міста,
– запевняє радник Монастирського.

"Щодо термінів надходження зброї, то поки сказати важко. Але я переконаний, що це буде настільки швидко, наскільки це можливо. Варто розуміти, що навіть сама доставка зброї з Америки займе певний час", – стверджує Смірнов.

За словами радника міністра внутрішніх справ, озброєння надійде у великій кількості і воно буде дуже різноманітним. Підстав переживати немає, адже ми маємо закон про ленд-ліз, також вчора США погодили надання Україні чергового траншу допомоги.

Чи буде авіація у рамках ленд-лізу

Можливо, вона так само буде передана в рамках програми озброєння. Але у нас поки недостатньо досвіду в рамках роботи авіації, яка стоїть на озброєння США, стверджує Ростислав Смірнов.

Тому я не виключаю, що США передадуть нові літаки союзникам, наприклад, із Польщі. А вже поляки віддадуть нам свої, ті на яких наші пілоти почувають себе комфортно,
– припускає радник Дениса Монастирського.

Як стверджує Смірнов, також не можна виключати і той варіант, що наші військові пройдуть певне навчання із новою авіацією.

Що відомо про поставки зброї від союзників Що чекає російського окупанта після надходження зброї по ленд-лізу: дивіться відео