росія після важких втрат виводить сили з Харківщини та направить їх до Ізюма — розвідка

Буковина онлайн

Виведення російських військ із Харківської области є мовчазним визнанням нездатности росії захопити головні українські міста. росія виводить військові підрозділи з Харківської области для реорганізації та поповнення своїх сил після важких втрат.
Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.
«Українські сили продовжують контратаки на північ від Харкова, відбивши декілька міст і сіл у напрямку російського кордону. Пріоритет операцій росії на Донбасі зробив підрозділи, дислоковані на Харківщині, вразливими для мобільних та високомотивованих українських контратакувальних сил», — ідеться у повідомленні.
Незважаючи на успіх росії в оточенні Харкова на початкових етапах конфлікту, вона, як повідомляється, вивела частини з регіону для реорганізації та поповнення своїх сил після великих втрат.
За даними британських спецслужб, виведені з Харківської области сили після посилення, ймовірно, будуть розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець, сформувавши блокувальні сили для захисту західного флангу зосередження основних сил росії та основних шляхів постачання операцій у районі Ізюма.
«Виведення російських військ із Харківської области є мовчазним визнанням нездатности росії захопити головні українські міста, де очікувався обмежений опір населення», — наголошується в повідомленні.

Західна Україна Інформує: Shpalta.media