Окупанти планують провести "референдум" в Маріуполі про приєднання до складу рф

META

Окупаційні війська планують приєднати Маріуполь до складу росії. Про дату можливого так званого "референдуму" повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

Деталі

За всіма ознаками окупанти мають намір прямої інтеграції Маріуполя в росію разом з "ДНР". У своєму Тelegram-каналі Петро Андрющенко пише:

Перший крок - перехід на російський код мобільного зв'язку. Тепер в "ДНР" мають зайти російські банки та заклади вищої освіти. Щодо закладів вищої освіти буде визначено росією окремий перелік інститутів, які не тільки будуть здійснювати зарахування дітей з окупованих територій, а й безпосередньо працюватимуть на території області

Читайте також: голова "ДНР" заявив, що хоче зробити Маріуполь курортним містом

Надходить інформація про намір організації та проведення "референдуму" в Маріуполі про приєднання до росії. Як повідомляє радник мера, влада неодноразово отримувала свідчення від джерел, що це відбудеться 15 травня.

Однак, за словами Андрющенка, таку інформацію не можуть ані підтвердити, ані спростувати. Стало відомо, що зошити в школах в Маріупольському районі та Маріуполі підписують "Маріуполь. Ростовська область".

Нагадаємо, що росія блокує всі можливі варіанти евакуації з "Азовсталі". Зеленський зазначив, що робить все, щоб вивезти поранених військових.