На Харківщині частина поліцейських пішла служити окупантам

Gazeta.ua

На території Борівської селищної громади в Ізюмському районі Харківської області частина поліцейських пішла служити російським окупантам. Їх вже звільнили з посад у Нацполіції України і щодо них відкрили кримінальні справи.

На території громади багато живої сили і техніки окупантів, повідомляє Борівська селищна рада у Telegram.

Російські загарбники місцевих жителів здебільшого не чіпають і показово намагаються бути чемними. Але саме їх перебування на території громади несе небезпеку. У зелених зонах росіяни встановлюють розтяжки.

Громадою керує російська військова комендатура та місцеві колаборанти. Чи погодились поліцейські співпрацювати за власним бажанням чи під примусом і тортурами, з'ясує слідство.

Мобільний зв'язок та інтернет відсутні. Магазини працюють. Асортимент бідний, але найнеобхідніші продукти і хліб завозять.

Державні установи в окупації не працюють. Кілька днів тому на задньому подвір'ї управління пенсійного фонду лежали великі купи викинутих речей та документів в папках. Ймовірно, це пенсійні справи, а також особові справи переселенців, які викинули окупанти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російським окупантам сказали, що ротації не буде - вони в паніці

Люди не мають доступу до українських новин. Загарбники намагаються їх переконати, що ці території назавжди відійдуть до Росії.

Збройні сили України звільнили населений пункт Питомник у Харківській області. Підрозділи окупантів переходять в оборону, щоб уповільнити просування українських захисників. На Слов'янському напрямку основні зусилля ворога зосереджувалися на створенні умов для відновлення наступу.