Верещук про евакуацію з "Азовсталі": Зараз ми ведемо переговори лише про 38 важко поранених бійців

Гордон

Україна зараз веде перемовини про евакуацію тяжко поранених українських військовослужбовців із "Азовсталі" в обмін на полонених російських військовослужбовців.Про це віцепрем'єр-міністерка міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в Telegram 12 травня.
Перемовини, за словами Верещук, дуже складні.
Вона заявила, що "публічні коментарі деяких політиків, журналістів та громадських діячів" про зміст переговорів дезінформують і дезорієнтують суспільство, а також шкодять перемовному процесу.
Я дуже прошу. Ідеться про життя людей. Утримайтеся від публічних коментарів про те, чого не знаєте. Якщо все вийде і ми витягнемо людей, потім робіть що хочете. А зараз прошу бути відповідальними й не заважати. Для ясності: зараз ми ведемо переговори лише про 38 важко поранених (лежачих) бійців. Працюємо покроково. Обміняємо 38 важких, потім будемо рухатися далі. Зараз немає перемовин про обмін 500 або 600 людей, про що повідомляють деякі ЗМІ", написала Верещук.
Вона не уточнила, які саме коментарі має на увазі. Схожу цифру озвучувала сьогодні координаторка дій щодо гуманітарних коридорів від Офісу президента Тетяна Ломакіна.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)