Так виглядає справжнє пекло: показали нове відео обстрілів "Азовсталі"

META

Російські терористи не припиняють атакувати металургійний завод "Азовсталь" у Маріуполі. В Мережі показали нове відео обстрілів.

Читайте також: як "Азовсталь" став основним осередком українського опору

Деталі

За минулу добу на територію заводу "Азовсталь", яку боронять захисники Маріуполя, було здійснено 38 літаковильоти, в тому числі 4 вильотів стратегічних бомбардувальників.

Радник міського голови Петро Андрющенко опублікував відео обстрілів та ракетних ударів по заводу. Чиновник написав у своєму Telegram-каналі:

Так звучить пекло. Так виглядає незламність. Бомба за бомбою. Снаряд за снарядом. Ми всі у невідплатному боргу перед захисниками Маріуполя

На кадрах можна почути свист бомб та снарядів, які постійно скидають на "Азовсталь" окупанти рф. Також видно майже знищений завод, який досі стоїть, незважаючи на безперервні атаки росіян.

Зараз не припиняє працювати ворожа ствольна артилерія, танки та інше. Противник не зупиняється в спробах захопити українську фортецю та продовжує щоденно здійснювати штурми за підтримки піхоти.

Раніше віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що російська сторона не погоджується на застосування процедури "екстракшн" для захисників "Азовсталі".