Україна домовляється про евакуацію 38 поранених бійців з "Азовсталі" – Верещук

Новини.LIVE

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила, що наразі ведуться переговори щодо евакуації тяжко поранених бійців із “Азостасталі”.

Про це вона написала у Telegram.

Читайте також: Окупанти готуються провести "референдум" у Маріуполі: названо дату

Міністр повідомила, що деякі політики, журналісти та громадські діячі дезінформують і дезорієнтують суспільство стосовно питання евакуації. Це шкодить переговорному процесу.

"Я дуже прошу. Йдеться про життя людей. Утримайтеся від публічних коментарів про те, чого не знаєте. Якщо все вийде і ми витягнемо людей, потім робіть, що хочете. А зараз прошу бути відповідальними та не заважати” , - написала Верещук.

За її словами, ведуться переговори щодо евакуації лише 38 поранених тяжко поранених бійців. Спочатку обміняють їх, а потім вже йтиметься про інше. Наразі немає переговорів про 500 чи 600 осіб, як повідомляють деякі ЗМІ.

Більше актуальних новин

12 травня рашисти знову завдали ракетного удару поКременчуцькому нафтопереробному заводу.За даними влади, "прилетіли" 4 снаряди.

Президент Турецької Республіки Реджеп Ердоган двічі розмовляв із президентом росії володимиром путіним на предмет евакуації українських захисників Маріуполя через порт у Бердянську.