Українська артилерія зірвала спроби ворога евакуювати своїх військових, які знаходяться у пастці на правому березі Донця (фото)

Патріот Донбасу

Продовжуються жорсткі бої на адмінкордоні Луганщини та Донеччини. Окупанти вже декілька разів намагалися навести переправи через річку Сіверський Донець біля селища Білогорівка.

Російським окупаційним військам навіть вдалося переправитися на правий берег річки, але після цього переправу було розбито. І частина окупантів опинилася в пастці на правому березі.

Сьогодні, 12 травня, росіяни намагалися евакуювати свої відрізані від головних сил підрозділи. З цього нічого не вийшло, повідомляє InformNapalm. Переправу було знищено.

Ось що повідомляє InformNapalm:

«Сьогодні вдень, 12 травня, рашисти спробували евакуювати десант ЗС РФ, що потрапив у пастку. Той, котрий два дні тому зміг переправитися через Сіверський Донець, розвіявся під ударами артилерії ЗСУ. Рашисти привели черговий понтон та очікувано отримали прильоти на переправі. Після того, як знищили переправу для евакуації, рашисти залишали техніку і вплав перепливли річку. За 4 дні безуспішних спроб переправи, рашисти втратили понад 70 одиниць техніки та два батальйони піхоти з інженерами».