У Чорному морі пошкоджено ще один російський корабель – «Всеволод Бобров»

The Page

Росія втратила ще один корабель у Чорному морі, повідомив «24 канал» із посиланням на джерела у розвідці.

Швидше за все це судно тилового забезпечення проєкту 23120. У ніч на четвер, 12 травня, воно йшло в напрямку острова Зміїний. З невідомої причини на судні спалахнула пожежа, повідомило джерело.

Було проведено операцію з порятунку екіпажу. Вночі судно намагалося дійти Севастополя. Ймовірно, це росіянам удалося, і судно пришвартували у порту.

Довідка. Судна тилового забезпечення льодового класу проєкту 23120 призначені для завантаження, зберігання, транспортування та передачі вантажів на берег і на кораблі, а також для буксирувального забезпечення, надання допомоги екіпажам кораблів та суден, що зазнають лиха. Їх ще іноді називають морськими буксирами.

Вони мають керовані рухові установки — вінторульові колонки — тому можуть крутитися навколо своєї осі, як трактор. Крім того, таке технічне рішення дозволило скоротити об`єм машинного відділення, збільшивши вантажомісткість.

Мають високий льодовий клас ARC4 (здатні долати лід товщиною 0,6 м). У них збільшена товщина стін корпусу і використовується подвійний борт.

Судна проєкту:

- «Ельбрус» — Північний флот;

- «Всеволод Бобрів» – Чорноморський флот;

- «Капітан Шевченко» – Тихоокеанський флот.

«Всеволод Бобров» закладено у 2013 році, до складу ВМФ увійшов у серпні 2021 року. У його конструкції є деякі зміни, які внесені на досвід експлуатації головного «Ельбруса».

На судні встановлено два електрогідравлічні крани вантажопідйомністю 50 тонн, буксирні лебідки з тяговим зусиллям 120 і 25 тонн, є вантажна палуба площею 700 кв. м. Оснащений водолазним комплексом із барокамерою.

Технічні характеристики:

- екіпаж – 27 осіб (за потреби – до 55);

- довжина – 95 м;

- ширина -22 м;

- осадка – 9 м;

- швидкість – 18 вузлів;

- водотоннажність – 9 500 тонн;

- дальність плавання – 5000 морських миль;

- автономність – близько 60 діб.