Екоцид: Війська рф скоїли понад 200 злочинів проти природи

borg.expert

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну зафіксувало 231 екологічний злочин, скоєний з боку ворога, повідомляє пресслужба міністерства, зазначають Investory News.

Мінприроди спільно з підлеглими органами виконавчої влади та екологічними активістами з першого дня війни фіксує екозлочини рашистів та підраховує збитки за спеціальними методиками”, — розповів міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Так, уже задокументовано 231 екологічний злочин росії на території України та в акваторії Чорного моря. Найбільше випадків екоциду виявлено у Київській області — 34, Донецькій — 27 та Дніпропетровській — 22.

Ця інформація доповнить загальний кошик збитків від військових дій росії, який формує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, для підготовки позову до Міжнародного суду ООН”, — додав Стрілець.

The post Екоцид: Війська рф скоїли понад 200 злочинів проти природи appeared first on borg.expert – медіа-портал про борги та банкрутство.