Росія не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України військових підрозділів – ГУР Міноборони

Гордон

У Росії для війни з Україною знімають зі складів довгострокового зберігання застарілу військову техніку і змушують військових приймати її та доповідати командуванню про повну укомплектованість. Про це 12 травня повідомило у Facebook Головне управління розвідки Міністерства оборони України."Наслідком економічних санкцій, накладених провідними державами світу на країну-агресора, є відчутний занепад військово-промислового комплексу РФ. Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50 60-х років виробництва", ідеться в повідомленні.
Зазначають, що стару військову техніку зі складів довгострокового зберігання переважно навіть не можуть доправити до підрозділів.
За даними ГУР, військових змушують її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість і забезпечення бойових частин.
"Така ситуація не бентежить керівництво Кремля, йому байдуже, скільки й на чому відправляти "гарматне м'ясо" в бій за майбутнє "руського мира". Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах і що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу", зазначають у розвідці.
Повідомляють, що протягом квітня з баз зберігання РФ було знято:

18 САУ "Мста-С" з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);
28 САУ "Акація" з 94-го арсеналу ГРАУ (Омськ);
15 САУ "Мста-С", 5 САУ "Акація" і 20 САУ "Гвоздика" з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагарінський, Свердловська обл.);
15 РСЗВ "Ураган" і 11 ТРК "Точка-У" зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.)

"Тепер проржавіле і гниле військово-технічне відлуння кремлівського "великого прошлого" стає основою російського "настоящего", додає Головне управління розвідки.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)