Російські військові жорстоко вбили двох мирних мешканців поблизу Києва: телеканал CNN показав відео

44.ua

Російські військові холоднокровно вбили двох місцевих цивільних жителів поблизу Києва.
Відеодоказ вбивства, яке датується 16 березня, опублікував американський телеканал CNN. На кадрах видно, що група російських солдатів зупинила власника місцевої фірми з торгівлі автомобілями та 68-річного охоронця фірми Леоніда Пляца.
Після обшуку їх нібито відпустили, а вже за мить вистрілили їм у спини.
Журналісти CNN наголосили, що відео зібране з кількох камер навколо будівлі.
"Це було боягузливе, холоднокровне вбивство двох беззбройних людей. П’ятеро російських солдатів намагаються проникнути в приміщення автосалону – стріляють по замках і розбивають скло. Коли власник наближається з піднятими руками, вони зупиняють його і обшукують. Потім приходить Пляц, і його теж обшукують", – йдеться в повідомленні.
Після вистрілів, Леонід Пляц намагався піднятися і дійти до своєї охоронної будки й покликати допомогу, але помер від втрати крові.
"Рашисти стріляють у спину мирним жителям. Це абсолютна жорстокість та бездушність — вбивати беззбройних цивільних. Це геноцид українського народу. Кожен загиблий за свободу українець назавжди в наших серцях", - написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відеозапис вже долучили до матеріалів міжнародного розслідування воєнних злочинів російської армії в Україні.
Раніше ми розповідали, що поблизу смт Макарів на узбіччі автодороги виявили поховання трьох цивільних осіб, їх вбили вистрілами в голову.
Також вас може зацікавити: Розстріляли за кермом: на Київщині правоохоронці ексгумували тіло чоловіка, якого вбили рашисти, - ФОТО
Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини