росія "латає" розбиті в Україні війська іржавою технікою 60-х років - розвідка

0512.com.ua

росія забирає техніку, яка десятиліттями іржавіла на складах довгострокового зберігання. Військових змушують приймати ці "іржаві та гнилі" машини і доповідати командуванню про "повну укомплектованість та забезпечення бойових частин.
Як повідомляє головне управління розвідки Міноборони України у Facebook, наслідком економічних санкцій, накладених провідними державами світу на країну-агресора, є відчутний занепад військово-промислового комплексу рф.
Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50-60 років виробництва.
Впродовж квітня з баз зберігання рф зняли:

18 САУ "Мста-С" з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);

28 САУ "Акація" з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);

15 САУ "Мста-С", 5 САУ "Акація" та 20 САУ "Гвоздика" з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);

15 РСЗВ "Ураган" та 11 ТРК "Точка-У" зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

Також, як відмітили у Мінообороні, відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється за допомогою озброєння та військової техніки, знятих зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар).