Росія втратила поблизу острова Зміїний судно «Всеволод Бобров»

NTA

У результаті дій українських моряків Росія втратила поблизу острова Зміїний судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров», спущене зі стапелів у 2016 році.

Про пошкодження і займання судна внаслідок удару підрозділу ЗСУ повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у телеграмі.

«У результаті дій наших військових моряків зайнялося судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» – одне з найновіших у російському флоті. Кажуть, що чалапає до Севастополя», – зазначив Братчук.

Втім, речник ОВА зазначив, «ця інформація потребує уточнення».

«Але те, що йому дали «зміїбаїв» у районі острова Зміїний – правда», – зауважив він. За даними керівника Інституту чорноморських стратегічних досліджень Андрія Клименка, судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» зайнялося в ніч проти 12 травня.

Нагадаємо, що росіяни намагаються наростити військову присутність на острові Зміїний Одеської області, щоби блокувати морські комунікації України.

Також на початку травня біля острова Зміїний українські війська «байрактарами» знищили два ворожі катери, ще один серйозно пошкоджено.