У Маріуполі окупанти цинічно обманули працівників заводу, щоб створити пропагандистське відео

24 канал

У Маріуполі посилено працюють російські пропагандисти. Щоб створювати свою фейкову картинку, вони обманом збирають місцевих.

Так, окупанти обманом змусили тисячі людей прийти до заводу Ілліча. Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

ВажливоБратські могили поблизу Маріуполя збільшуються: це зафіксували супутникові знімки

Обіцяли віддати трудові книжки

Люди прийшли, бо загарбники пообіцяли віддати їм трудові книжки. Пропагандисти ж зробили з цього відео під назвою "як багато людей рветься на роботу в "днр". Андрющенко оприлюднив кадри, зроблені біля заводу, та закликав не вірити пропаганді росіян.

Окупанти нескінченно брешуть. Тому що правда страшна. Маріуполь був, є і буде Україною. Окупантам тут не раді,
– наголосив чиновник.


Окупанти обманом зібрали людей / Фото з телеграму Петра Андрющенка

Що відбувається в Маріуполі

Українською фортецею у Маріуполі залишається "Азовсталь". Там перебувають українські військові. Росіяни безжально обстрілюють завод. Лише за добу окупанти завдали по "Азовсталі" 20 повітряних атак.

На території "Азовсталі" є близько 600 поранених бійців, які потребують негайної евакуації. Медикаментів для їх лікування немає, з відкритими ранами вони перебувають у повній антисанітарії.

Українська влада раніше запропонувала Росії обміняти їхніх військових на наших поранених з Маріуполя. 12 травня міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук зазначила, що Україна домовляється про евакуацію 38 пораненихбійців з "Азовсталі".

До теми – Рани гниють: боєць розповів, в яких умовах перебувають поранені на "Азовсталі":