Росіяни продовжують вигадувати фейки: опублікували чергову порцію неправди від окупантів

Gazeta.ua

Центр протидії дезінформації опублікував добірку фейків, які ворог продукував 12 травня

Росіяни запустили три великих обмани, повідомляє ЦПД при Раді безпеки і оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терористи можуть підірвати Кайдацький міст у Дніпрі вже поширюють фейк про українців

Неправдиві новини за вчора:

В Міноборони РФ заявили, що на Харківщині "неонацисти та СБУ здійснюють каральні рейди, звинувачуючи жителів у колабораціонізмі", а також "перешкоджають евакуації громадян та обстрілюють артилерією і мінометами виїзди із заблокованих населених пунктів". Це - дезінформація!

Для створення протестних настроїв в українському суспільстві, в месенджері Telegram поширюється повідомлення про Указ Президента України Володимира Зеленського щодо загальної мобілізації, що повинна проводитися протягом 90 днів з дня її оголошення, тобто до 24 травня. Це - фейк!

Президент РФ Володимир Путін заявив, що "кілька країн стикаються із загрозою голоду і провина за це повністю лежить на елітах Заходу". Водночас він наголосив, що "продовження санкційної одержимості Заходу призведе до найскладніших наслідків для ЄС та найбідніших країн світу". Це - маніпуляція!

Російська пропаганда вигадала черговий фейк, щоб виправдати нелюдські дії своїй військових-терористів. На цей раз вони ширять дезінформацію про те, що нібито СБУ в Дніпрі наказала вивезти всі тіла з лікарні до соцоб'єкту, аби зімітувати авіаналіт росіян.