Українська Чорнобаївка обростає новими легендами серед російських загарбників

Утренний город

Вони називають її чистилищем для живої сили і кладовищем для військової техніки. Про це йдеться у нових телефонних розмовах окупантів, які вдалося перехопити СБУ.

Наш опорник здесь на базе чистилищем называют. Он находится под постоянным обстрелом. К нам люди боятся ездить, - зізнається своїй матері контрактник зс рф, чий підрозділ базується в легендарному селищі.

Він наполегливо називає війну в Україні спецоперацією і намагається переконати в цьому матір. Та жінка, на відміну від більшості росіян, чудово обізнана зі звірствами рашистів на нашій землі і не погоджується з сином.

Ага, у вас спецоперация, а детей и взрослых сколько погибло! Людей погибло сколько, солдат сколько погибло а теперь спецоперация. Нифига себе! Всё разбомбили вы там, - намагається довести вона.

Уже в іншій розмові, з батьком, окупант детальніше описує ситуацію. Зокрема, розповідає, що внаслідок героїчного опору українських захисників рашисти втратили більшість військової техніки: У нас просто воевать нечем Ничего у нас, ни техники, вообще ничего тяжёлого нету. Все разбомбили.

Причому він відверто натякає на тупість своїх командирів. Приехали в Херсон, на базу, тут вообще ж*па: кладбище вертолётов. У нас же как всё в армии: всё по линеечке, всё ровненько, вертолёты выстроили в один ряд и все, накрыло нахрен градами, - бідкається загарбник.

Напевно, він не хоче вірити, що скоро вся Україна стане для окупантів суцільною Чорнобаївкою.

Вся наша держава щоденно над цим працює!