Окупанти вбили 37 цивільних, які намагались виїхати з Київщини. WSJ показали кадри звірств

NTA

На дорозі між селами Мотижин і Ясногородка на Київщині знайшли тіла 37 людей. Цих мирних жителів, як інамагались виїхати з області, розстріляли в автомобілях російські військові ще у березні.

Про це повідомляє газета The Wall Street Journal із посиланням на українську поліцію.

Дороги, які ведуть від Мотижина (Макарівський район) на північ, у перший тиждень війни стали місцем загибелі багатьох цивільних. Тож мешканці села, аби виїхати, використали дорогу, яка веде на південний схід до Ясногородки (Фастівський район).

Журналісти показали шокуючі кадри звірств окупантів. Вони вивчили відео з автомобільних реєстраторів, поговорили з очевидцями й дослідили територію вздовж цього шляху. Вони дійшли висновку, що росіяни обстрілювали її з мінометів. Щонайменше один такий інцидент потрапив на відеореєстратор 3 березня.

На дорозі виявили знищені цивільні авто із білими пов’язками на дзеркалах і написом величезними літерами «Діти», також загиблих цивільних із вогнепальними пораненнями.

«Десятки мирних українців були вбиті російськими військовими на одній ділянці дороги за межами Києва протягом березня», – йдеться в підписі до ролика WSJ. Нагадаємо, що Після звільнення від окупантів Бучі місцева мешканка повернуласть додому. Окрім розгрому, виявила ще й смертельну пастку. Окупанти вклали підствольну гранату під молотки фортепіано, що належить десятирічній дочці жінки.