Луганщина без води та світла

UA: Cуспільне мовлення

40 тонн води за добу розвезено жителям Луганщини, вся область перебуває без води та світла. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що відсутнє газопостачання в Сєвєродонецьку, а в інших населених пунктах газ є у 21 375 абонентів. "Це жителі п’ятьох міст і сіл, подекуди частково. Електропостачання немає в жодному із цих населених пунктів. Через обстріли відсутня можливість виконати ремонтні роботи", — проінформував Гайдай.

За його словами немає і централізованого водопостачання. Очільник Луганщини зазначив, що питну воду також доставляють гуманітарними вантажами.

Що відомо Армія РФ кинула всі зусилля, аби прорвати оборону на Луганщини, за добу нарахували проходження двох тисяч одиниць їхньої техніки. Російські військові штурмують Рубіжне, Золоте, Нижнє, околиці Сєвєродонецька. Транспортного сполучення між Сєвєродонецьком та Рубіжним більше не існує — Гадай Російські військові штурмують Гірську та Попаснянську громади: зруйновано майже 60 будинків Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. У Луганській області, російські військові втратили близько 70 одиниць техніки, в районі понтонної переправи через Сіверський Донецьк, яку неодноразово обстрілювали українські військові. Упродовж 12 травня військовослужбовці угруповання Об’єднаних сил успішно відбили 18 атак армії РФ. Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил. Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде. У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя. 11 травня російські окупаційні війська 26 разів обстрілювали населені пункти Луганщини. Обстрілами зруйнували 24 будинки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber