ЗСУ ліквідували ворожий корабель «Всеволод Бобров»: що відомо про це судно?

2+2

Ще плюс один: ЗСУ підбили судно рф «Всеволод Бобров»!

«Дійсно, завдяки діям наших військових моряків, загорілося судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» – одне з найновіших в російському форті. Кажуть, що судно прямує до Севастополя, наразі ця інформація потребує уточнення, але те, що йому дали «змієбаїв» там, в районі острова Зміїного, це правда», – повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук

Як надовго корабель вийшов з ладу, поки невідомо, але, за попередніми оцінками, корабель «Всеволод Бобров» потребує серйозного ремонту. Для російського флоту ця втрата прирівнюється до критичної, адже якщо судно доведеться виводити за межі Чорного моря, то Туреччина назад його вже не пропустить.

«Сподіваюся, це не остання перемога в районі острова», - додав спікер ОВА

Судно Всеволод Бобров - є другим судном тилового забезпечення льодового класу. Закладений у 2013 році й спущений на воду у 2016 році. Судно є багатофункціональним: призначено для перевезення вантажів, буксирування, проведення гідрографічних досліджень, надання допомоги кораблям, потерпілим лихо. Система динамічного позиціювання дозволяє утримувати судно в заданій точці в будь-яких погодних умовах. На судні встановлені два електрогідравлічних крани вантажопідйомністю 50 тонн, буксирні лебідки з тяговим зусиллям 120 і 25 тонн, є вантажна палуба площею понад 700 м2. Корпус «Всеволода Боброва» з льодовим класом ARC4 дозволяє йому ходити в арктичних широтах, долаючи товщину льоду в 0,6 м.

Проте нині дно Чорного моря уже чекає на нового гостя!

Читай також:

Озброюють гвинтівками ХІХ століття: яку зброю використовує російська армія

Бізнес на крові: які міжнародні компанії досі працюють з рф попри заяви вийти з ринку

Ідентифікація зрадників та мародерів: СБУ запускає два нових чат-бота