З Попаснянської громади евакуювали жінку

UA: Cуспільне мовлення

Ще одну жінку евакуйовано з Попаснянської громади, жителі отримали продукти харчування. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що як і вчора, ще одна жінка зібралася виїхати в безпечні регіони країни із села Ниркове Луганської області. "Вона настільки засмучена російською агресією, що не зважала на небезпеку, яка могла трапитися по дорозі. Бо автошлях до Бахмуту все ще залишається під прицілом російської армії. Наразі жінку врятовано", — зазначив Гайдай.

За його словами, жителям Попаснянської громади завезли 40 продуктових наборів.

Що відомо Жителям Сєвєродонецька привезли понад 60 тонн харчів Луганщина без води та світла Армія РФ кинула всі зусилля, аби прорвати оборону на Луганщини, за добу нарахували проходження двох тисяч одиниць їхньої техніки. Російські військові штурмують Рубіжне, Золоте, Нижнє, околиці Сєвєродонецька. Транспортного сполучення між Сєвєродонецьком та Рубіжним більше не існує — Гадай Російські військові штурмують Гірську та Попаснянську громади: зруйновано майже 60 будинків Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. У Луганській області, російські військові втратили близько 70 одиниць техніки, в районі понтонної переправи через Сіверський Донецьк, яку неодноразово обстрілювали українські військові. Упродовж 12 травня військовослужбовці угруповання Об’єднаних сил успішно відбили 18 атак армії РФ. Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил. Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде. У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя. 11 травня російські окупаційні війська 26 разів обстрілювали населені пункти Луганщини. Обстрілами зруйнували 24 будинки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber