Через ворожі обстріли на Миколаївщині виникло п’ять пожеж

Український південь

За чергову добу в області зареєстровано дев’ять пожеж, п’ять з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів. Про це розповіли в ДСНС.

Вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони двічі залучалися на гасіння хвойного настилу на територіях Балабанівського та Галицинівського лісових господарств. Горіння оперативно ліквідовані, не допущено розповсюдження пожежі на більшу площу та на верхівки дерев. Ще одну пожежу хвойного настилу, дерев, чагарників, сухої трави на відкритій території площею 0,2 га загасили вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини у Корабельному районі м. Миколаєва. Спричинили займання ворожі обстріли.

Через потрапляння боєприпасів та їх уламків, внаслідок ворожих обстрілів, зафіксовано дві пожежі на об’єктах м. Миколаєва. Так, Корабельному районі горів металевий вагончик на площі 30 кв. м, в Інгульському - покрівля будівлі на площі 3 кв. м. Вогнеборцями 5-ї та 4-ї ДПРЧ, а також черговою зміною оперативно-координаційного центру Головного управління пожежі ліквідовано. Внаслідок обстрілів першого об'єкту постраждало четверо людей.