Російські найманці привласнили Рубіжанське інфекційне відділення

UA: Cуспільне мовлення

Російські найманці в окупованому Рубіжному привласнили собі найкраще інфекційне відділення області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що окрім державної підтримки, Рубіжанське інфекційне відділення протягом останніх років допомагали вдосконалювати багато міжнародних організацій. "Ми працювали за багатьма напрямками від оснащеності до комфорту пацієнтів та лікарів. Без перебільшення, одне з кращих інфекційних відділень країни", — наголосив Гайдай.

Він додав, що корпус лікарні оснащений сучасним коштовним обладнанням, в приміщенні зберігались великі запаси іноземних ліків. А окупанти, знімаючи на відео, говорять що відновили відділення — ремонт зробили, меблі завезли, електрику полагодили.

"На пропагандистському відео, російські найманці похизувалися, що відкриють там шпиталь. Насправді ж, вже демонтують обладнання аби вивезти в РФ", — йдеться в повідомленні Гайдая.

Що відомо Луганщина без води та світла Російські військові штурмують Гірську та Попаснянську громади: зруйновано майже 60 будинків Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. У Луганській області, російські військові втратили близько 70 одиниць техніки, в районі понтонної переправи через Сіверський Донецьк, яку неодноразово обстрілювали українські військові. Упродовж 12 травня військовослужбовці угруповання Об’єднаних сил успішно відбили 18 атак армії РФ. Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил. Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде. У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя. 11 травня російські окупаційні війська 26 разів обстрілювали населені пункти Луганщини. Обстрілами зруйнували 24 будинки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber