Озвірілих на війні російських окупантів почали боятися навіть власні дружини – СБУ

NTA

Російські окупанти настільки озвірили на війні в Україні, що їх почали боятися навіть власні дружини.

Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яка є в розпорядженні СБУ.

Жінки рашистів із жахом очікують повернення чоловіків додому, бо звірства, які вони чинять на нашій землі, змінили психіку ворожих солдат.

На ній п’яний окупант, який зараз «стоїть» на Херсонщині, розповідає дружині про звірства над цивільним населенням України. І цим дуже її лякає.

«Я могу взять человека и в голову «бам»… с пулемета, Калашникова, с ПКМа… сто человек прошить, да. Голову оторвать! Ты что в это не веришь? Настя, я долбо*бом стал, я вообще еб*нутый стал», – повідомляє окупант.

Його жінка стурбовано запитує, як вони зможуть продовжити жити разом, але загарбник цим не дуже переймається.

«Когда были гражданские, я гражданских в окопы кидал. Всем по голове стрелял, убивал их. Они плакали, умоляли меня – я их все равно стрелял. Настя, ты на меня не смотри, то, что я у тебя такой «добрый». Я у тебя, какой есть, я приеду таким, какой я есть», –зазначає він.

У СБУ зазначили, що «дуже сподіваються, що «такой, как есть» стане добривом для української землі».

«А як ні, то його контакти, особисті дані і зізнання у злочинах уже є розпорядженні СБУ! І він сповна відповість за свої дії перед міжнародним судом!» – повідомили в СБУ. Нагадаємо, що росіяни закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей.