Російські військові назвали Чорнобаївку "чистилищем", мамки починають переживати: "Взагалі ж*па: кладовище вертольотів"

Znaj.ua

Завдяки героїзму українців - і військових, і цивільних - Чорнобаївка стала місцем страху для рашистів.

Чи не з перших днів війни Херсонська Чорнобаївка стала місцем, де українська земля щоразу скидала окупантів з росії силами героїчних ЗСУ.

Через це українці щовечора чекали від народного заспокійливого Олексія Арестовича інформації про нове знищення російських військ там. Адже росіяни, як скажені, раз за разом стягували туди свою техніку і потрапляли під шквальний вогонь українських воїнів.

Є в цій історії і зворотна сторона - жителі, які живуть у вічному жаху і паніці. Вони не розуміють, чому всі сміються і співають, коли у них вмирають люди від нестачі медикаментів.

Але не можна не визнати, що завдяки героїзму українців - і військових, і цивільних - Чорнобаївка стала місцем страху для рашистів. Про це свідчить чергове перехоплення СБУ.

Вони називають її "чистилищем" для живої сили і кладовищем для військової техніки.

"Наш опорник здесь на базе "чистилищем" называют. Он находится под постоянным обстрелом. К нам люди боятся ездить", - зізнається матері контрактник зс рф.

Він називає війну спецоперацією, та жінка обізнана зі звірствами рашистів в Україні і не погоджується з сином.

"Ага, у вас спецоперация, а детей и взрослых сколько погибло! Все разбомбили вы там", - доводить вона.

У розмові з батьком окупант деталізує: "У нас просто воевать нечем… Ничего у нас, ни техники, вообще ничего тяжёлого нету. Все разбомбили".

Він відверто натякає на тупість своїх командирів. "Приехали в Херсон, на базу, тут вообще ж*па: кладбище вертолётов... все, накрыло, нахр*н, градами", - бідкається загарбник.