Військові РФ ведуть боротьбу за участь в мародерстві на Херсонщині

МОСТ

Російські окупаційні війська ведуть боротьбу за участь в мародерстві півдня материкової України. Про це пише Association of reintegratin of Crimea на своїй сторінці у Facebook.

За даними асоціації, у Херсоні, підконтрольний військовим РФ, колаборант Кирило Стремоусов позбавлений фактичної можливості грабувати значну кількість окупованих районів області. Адже там діють інші "ставленики", часто пов'язані із фейковим "главою Криму" Сергієм Аксьоновим.

У регіоні вилучають майно та сільськогосподарську продукцію у підприємців.Також аграріїв примушують продавати вирощене за заниженими цінами.Крім того, окупанти штучно встановили на Херсонщині грабіжницький курс рубля, що перевищує ринковий у 1,5 раза.

Як приклад, у Каховському фермерському господарстві "Едельвейс", яке вирощує полуницю, врожай примусово вивезли у Севастополь та реалізовують у місті за ціною, що втричі перевищує "закупівлю" у осіб, які захопили підприємство, та не контролюються його реальними власниками.

Водночас у Сімферополі окупанти на чолі із Георгієм Мурадовим також заявляють про "співробітництво з Херсоном", але через фейкову "очільницю" підконтрольної агресорові "української громади Криму" Анастасію Грідчину, яка до Херсонщини не має жодного стосунку.