Опубліковано супутникові знімки з наслідками атак по військах РФ на острові Зміїний

UaInfo

На знімках може бути зафіксовано наслідки ракетних ударів (Фото:Maxar Technologies)

Видання CNN опублікувало супутникові знімки, на яких видно наслідки атак українських військових на позиції російських окупантів на острові Зміїний.

На знімках, отриманих компанією Maxar Technology, схоже, показаний ракетний удар, завданий у районі острова, пишеНВ, інформує UAINFO.org.

Два шлейфи диму видно поруч із російським десантним кораблем класу Серна у Чорному морі. Схоже, корабель робить різкий поворот, де ракета падає у воду.

Фото: Maxar Technologies

Читайте також: РФ хоче закріпитися на острові Зміїний, аби домінувати у частині Чорного моря – розвідка

Поруч із островом видно баржу з важким підйомним краном поруч з іншим затонулим судном, яке Maxar також ідентифікувало як десантний корабель класу Серна.

Фото: Maxar Technologies

Напередодні у зведенні Генштабу ЗСУ про бойові втрати РФ минулої доби повідомлялося про знищення одного російського корабля або катера без будь-яких подробиць.

Читайте також: У розвідці пояснили, чому не можна втратити Зміїний

Як заявив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук в ефірі телемарафону, є дані, що на Всеволоді Боброві сталася пожежа, але детальна інформація буде надана пізніше.

У коментарі НВ Одеса начальниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня Наталія Гуменюк не підтвердила цієї інформації.

11 травня війська РФ вкотре спробували посилити свій незахищений гарнізон, розташований на острові Зміїний.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube