У Маріуполі люди похилого віку змушені шукати їжу на смітниках

NTA

Російські окупанти змушують людей у Маріуполі стояти у довжелезних чергах за продуктовими наборами. Вони привозять у місто харчів значно менше, ніж там проживає людей, тому усім не вистачає. Через неможливість отримати допомогу, люди похилого віку збирають залишки їжі у смітті.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у телеграмі.

Він також оприлюднив відео, на якому мешканці заблокованого міста намагаються отримати хоч якісь продукти. Під роликом Андрющенко опублікував ще фотографію з мішками сміття, де щось шукає літня жінка.

«Гуманітарна ситуація в реальності й пропаганді. Реальність: на відео – щоденні черги за їжею в «Метро». Там, де на 150 тисяч населення аж 3 тисячі продуктових наборів щодня від окупантів.

На фото: люди похилого віку через неможливість отримати допомогу та їжу в «гуманітарних штабах» вимушені збирати залишки їжі у смітті», – написав радник міського голови.

У відеоролику можна побачити багато людей, які стоять перед колишнім торговим центром «Метро», який тепер перетворився у так званий «центр допомоги» – на фасаді цієї будівлі нова вивіска з написом: «Центр помощи. Единая Россия. Информация, столовая, мед.помощь».

Як повідомляв раніше міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, у заблокованому Маріуполі окрім гуманітарної катастрофи, через проблеми з водопостачанням насувається й інфекційна катастрофа, тому потрібна повна евакуація населення міста.