Окупанти перекинули на Зміїний комплекси ППО “Тор-М2” і “Панцир”

КиевVlast

Окупанти перекинули на Зміїний комплекси ППО "Тор-М2" і "Панцир". Також не виключається, що на стратегічно важливому острові розмістять ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території України.
Про це KВ стало відомо з повідомлення УНІАН з посиланням на заяву представника головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького у ефірі телемарафону.Підписуйтесь на “КиївВладу”
"Однозначна наша оцінка полягає в тому, що острів Зміїний – це стратегічний об’єкт, який буде використовуватись РФ для контролю всієї Північно-Західної частини Чорномор’я", – сказав він.
Скибіцький наголосив, що не випадково саме з перших днів війни РФ захопила цей острів і почала встановлювати своє обладнання для контролю. Він підкреслив, що ідеологічно для них присутність на острові – це додаткова можливість контролювати територію України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

"Воєнна розвідка має дані, що на Зміїному розміщені комплекси протиповітряної оборони "Панцир" та "Тор-М2", а, можливо, в майбутньому там навіть розмістять ракетні комплекси, які дозволятимуть обстрілювати території нашої держави і не тільки нашої держави", – наголосив Скібіцький.
Читайте: Біля острова Зміїний горить черговий російський корабль – ЗМІ
Фото: УНІАН
КиївВлада