На війну в Україні готуються відправляти "московських мажорів – голова Одеської ОВА

Уніан
На війну в Україні готуються відправляти "московських мажорів" / фото Міноборони РФ

Армія РФ щодня несе втрати на війні в Україні. Щоб їх компенсувати, російське командування готується відправляти в бій "московських мажорчиків".

Таку заяву зробив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко в ролику, який опублікував в особистому Telegram-каналі.

"Враховуючи ефективну роботу Збройних сил [України], в російській армії вже закінчуються буряти. Є інформація, що недоумками в Кремлі буде прийнято рішення відправляти на війну в Україну московських мажорчиків. Але для нас, що буряти, що москвичі однаково добре удобрюють українські поля", — повідомив Марченко.

Голова Одеської ОВА не уточнив, що саме мається на увазі під словосполученням "московські мажорчики". Найімовірніше, мова про підрозділи, де служать сини більш-менш багатих москвичів. Якщо відштовхуватися від цієї теорії, то РФ зібралася відправити на війну в Україні навіть згадані резерви. Яка у них боєздатність, ще належить дізнатися.

У свіжому ролику Марченко також розповів про відновлення електричної підстанції в одному з районів Одеської області. Вона була пошкоджена в результаті ракетного удару. Завдяки діям енергетиків у певних населених пунктах з'явилося світло.

Нагадаємо, Росія дійсно прагне збільшити особовий склад, який бере участь у війні проти України. Для цього в РФ почали змінювати законодавство, щоб запустити приховану мобілізацію.

Війна Російської Федерації проти України 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст. 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Офіційних підтверджень вторгнення її армії на нашу територію поки немає. Вас також можуть зацікавити новини: Що відбувається у Маріуполі 13 травня: хроніка війни в місті сьогодні Росія вивела в море всі підводні човни з Севастополя Екс-командир полку "Азов" з Маріуполя розповів, як завершиться війна (відео)