Оборонці Маріуполя за час війни знищили близько 6 тис. окупанів та понад 100 одиниць ворожої техніки

Патріот Донбасу

Захисники Маріуполя від початку повномасштабної вторгенння Росії на територію України знищити близько 6 000 російських окупантів та понад 100 одиниць ворожої бронетехніки.

Про це повідомив заступник командира полку "Азов", капітан Святослав Паламар ("Калина") під час Київського безпекового форуму.

«Нашим гарнізоном вдалося знищити близько 6 тисяч одиниць ворожої сили, в тому числі одного генерала. Близько 78 танків, понад 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими. Є ще, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися», - повідомив Паламар.

Він підкреслив, що на штурм Маріуполя ворог кинув свої елітні підрозділи.

«Це 150-та дивізія, це 68-й танковий полк. Це 83-тя бригада ВДВ. Це 346-та бригада ГРУ, спецназ. Це 22-га бригада спецназ ГРУ. Це 9-й полк морської піхоти «ДНР». Це 810-та бригада чорноморського флоту. Це 155-та Тихоокеанська бригада. І також це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці «Вагнера» і також інші бойовики з інших територій російської федерації та Кавказу», - сказав він.

Заступник командира полку "Азов" зазначив, що ворог переважав українських захисників у кількості озброєння і кількості піхоти.

«Це угрупування нараховувало близько 14 тисяч військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗО. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період», - підкреслив він.

Як зазначив Паламар, наразі оборона «Азовсталі», яку намагаються штурмувати російські війська, триває.

«Ми чинитимемо опір далі, доки у нас буде змога», - запевнив український захисник.