З початку війни захисники Маріуполя знищили майже 6 тисяч окупантів і понад 100 одиниць техніки

24 канал

Героїчні захисники Маріуполя від початку війни ліквідували приблизно 6 тисяч окупантів. Серед них також був один російський генерал.

Окрім цього, бійці знищили понад 100 одиниць техніки окупантів. Про це розповів заступник командира полку "Азов", капітан Святослав Паламар з позивним Калина.

До теми Маріуполь і сам "Азов" вже стали історичною ганьбою для Росії, – екскомандир полку Максим Жорін

Захисники Маріуполя ліквідували понад 6 тисяч окупантів

Паламар розповів, що бійці полку "Азов" від початку повномасштабної війни знищили приблизно 6 тисяч російських загарбників, в тому числі одного генерала.

Це близько 78 танків. Це понад 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими (даними – 24 канал). Є ще, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися, – зауважив захисник.

Калина підкреслив, що Росія кинула на штурм Маріуполя свої елітні підрозділи, серед яких:

Дивіться звернення Святослава Паламаря:

Зауважте Неможливого немає, – інтерв'ю азовця "Калини" про захист Маріуполя, 2 етап евакуації й зрадників

Ворог мав перевагу в зброї та кількості військових

За словами Паламаря, ворог переважав українських захисників у кількості озброєння та піхоти.

"Це угрупування нараховувало близько 14 тисяч військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки. Це літаки, кораблі, корабельна артилерія, літако-вильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗВ. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період", – додав заступник командира полку "Азов".

Він наголосив, що оборона заводу "Азовсталь", яку досі намагаються штурмувати російські війська, триває. Захисники продовжуватимуть чинити загарбникам опір, поки матимуть змогу.

Варто подивитися – радник глави МВС заявив, що Путін, найімовірніше, не дозволить вивезти азовців