Ми нікого не залишимо: Зеленський розповів, скільки населених пунктів звільнили від росіян

Факти ICTV

Зеленський повідомив, що станом на 13 травня в Україні вже деокуповано 1 015 населених пунктів.В Україні продовжують відновлення деокупованих територій. Станом на 13 травня деокуповано вже 1 015 населених пунктів. Туди вже повертають електрику, водопостачання, звʼязок, транспорт, соціальні послуги.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні. За добу, 12 травня, українські захисники звільнили шість населених пунктів.
- Ми пам'ятаємо про кожне місто й кожну громаду, які ще перебувають в окупації. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь і всі міста й містечка Донбасу. Поступове звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогу, - зазначив він.
Очільник держави наголосив, що вони не припиняють намагатися врятувати з Маріуполя та Азовсталі всіх наших людей. Зараз тривають дуже складні перемовини про наступний етап евакуаційної місії – вивезення важкопоранених, медиків. Ідеться про велику кількість людей.
- Звичайно, робимо все, щоб евакуювати й усіх інших, кожного нашого захисника й захисницю. Вже залучили для відповідних переговорів усіх у світі, хто може бути найбільш впливовими посередниками, - додав Зеленський.
Крім того, він звернув увагу на те, що кожен день війни – це посилення глобальних загроз, це нові можливості Росії провокувати нестабільність в інших регіонах світу, не тільки тут, у Європі.Президент закликав повертатися до роботи й усьому українському бізнесу, який ще не відновив діяльність, хоча може це зробити на безпечній території. Забезпечувати робочі місця та підлаштовувати економічну активність під наявні умови – це також велика робота на оборону країни.