Зеленський: Росія втратила всі свої перспективи. Заради чого? Щоб у Генічеську постояв пам'ятник Леніну?

Гордон

За 79 днів повномасштабної війни з Росією українські військовослужбовці збили 200 російських військових літаків – стільки авіації РФ не втрачала в жодній війні.Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму зверненні, опублікованому 13 травня на сайті глави держави.

"Сьогодні можемо відзвітувати про 200-й збитий російський військовий літак. Стільки авіації Росія не втрачала у жодній війні за десятки років. А ще Росія втратила майже 27 тис. солдатів, і багато з них молоді строковики. Росія втратила понад 3 тис. танків, броньованих бойових машин, велику кількість звичайних військових машин, вертольотів, безпілотників та всі свої перспективи як держави. І заради чого це все? Щоб у тимчасово окупованому Генічеську ще трохи постояв пам'ятник Леніну? Ніякого іншого результату в Росії не має і не буде", сказав Зеленський.

Він зазначив, що спрогнозувати, як довго триватиме війна, не може ніхто.

"Але ми робимо все для того, щоб можна було звільнити нашу землю швидко. Саме в цьому наш пріоритет кожного дня працювати так, щоб війна була коротшою", додав президент.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)