Українські захисники та захисниці продемонстрували свою мужність всьому світу. У Міноборони підготували відеодайджест головних подій 79-го дня війни.
Станом на 13 травня Збройні Сили України ліквідували майже 27 тисяч російських військових. Також наші бійці відправили вслід за кораблем 200 літаків ворога.
До теми Суд над окупантами, всі кораблі Чорноморського флоту вийшли в море: основне за 79 день війни
Зауважимо, що Росія ще в жодній війні не втрачала таку велику кількість авіації.
Про що розповіли у відеодайджестіДивіться відеодайджест про 79 день війни в Україні:
Читайте також "Азов" на Запоріжжі розгромив морську піхоту росіян, яка вже діставала від полку на Київщині
Останні новини про війну в УкраїніМіністр оборони Олексій Резніков заявив, що після 9 травняУкраїна увійшла в нову довготривалу фазу війни. Тепер на українців очікують надскладні тижні. Скільки їх буде – невідомо.
Водночас Росія вивела в море всі човни Чорноморського флоту. Таку інформацію повідомили ЗМІ. Журналісти зазначили, що у Південній бухті, що в тимчасово окупованому Севастополі, не залишилося кораблів.
Зауважимо, що Чорноморський флот складається з 6 підводних човнів проєкту "Варшав'янка". Усі ці судна мають по 4 крилаті ракети типу "Калібр". Вони можуть влучати і в морські, і в наземні цілі.
Це може вас зацікавити – звернення Володимира Зеленського до українців за 13 травня: відео