Львівські десантники знищили мотострілецьку бригаду ворога (ФОТО)

Четверта студія

Під час спроби ворожих сил налагодити понтонну переправу і форсувати річку, що на східному напрямку, артилерія 80 окремої десантно-штурмової бригади в черговий раз нанесла потужні удари по ворогу, в результаті яких, були знищені понтони та зірвано 9 намагань переправи.

Про це повідомляє 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, пише Четверта студія.

Як зазначається, артилеристи-десантники, працюючи в щільній взаємодії з розвідкою, успішно виконали поставлену задачу, в ході якої було знищено щонайменше 73 одиниці техніки, в тому числі: танки Т-72, БМП, БМД, бронетранспортери, вантажні автомобілі та інша спецтехніка.

«Не зважаючи на серйозні втрати, ворогу таки вдалось прорватись та переправити на другий берег частину своїх сил, закріпившись на північній околиці одного з населених пунктів. Тут у хід вступили штурмові підрозділи 80 бригади. Запеклі важкі бої тривали близько двох діб. Завдяки професіоналізму злагодженості та навичках особового складу в користуванні ПТРК “Джавелін” та “NLAW”, наші бійці добре дали «по зубам» окупантам, які тікаючи вирішили залишити нам зброю та майно!», зазначається у повідомленні. Зруйнувавши ворожий задум, щодо форсування річки для подальшого наступу, десантники знищили цілу батальйонно-тактичну групу загарбників! Тепер і від російської мотострілецької бригади, що вирішила ступити на нашу землю, залишилась лише згоріла та втоплена техніка й розкидані тіла, що довго гнитимуть на березі річки, яка стала свідком подвигу Львівських десантників. Така доля чекає всіх окупантів! «Бійці 80 окремої десантно-штурмової бригади, висловлюють щиру братерську подяку військовослужбовцям інших підрозділів ЗСУ, що бились пліч-о-пліч, допомагаючи вогнем! Це спільна перемога українського війська», — наголошується у повідомленні.

Фото 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ