13 травня окупанти зруйнували понад 50 будинків у Гірській та Попаснянській громадах – голова Луганської ОВА

Гордон

За день 13 травня російські окупанти в Луганській області зруйнували понад 50 будинків. Про це повідомив у Telegram 14 травня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай."Більше 50 будинків зруйнували росіяни у населених пунктах Гірської та Попаснянської громад, у Лисичанську влучили в будівлю заводу... Слідом за містом Попасна росіяни знищують і прилеглі населені пункти. Їм не потрібні люди і їхні домівки виключно територія, яку ворог перетворює на пустелю. Половина із 30 обстрілів протягом 13 травня зафіксована саме там. Зранку мали щонайменше п’ять зруйнованих будинків у Троїцькому, п’ять у Вікторівці, 11 у Комишувасі. Вдень: п’ять у Новозванівці, п’ять у Врубівці, 10 у Золотому. Ближче до вечора: по п’ять у Тошківці та Катеринівці", написав він.
Протягом дня було пошкоджено сім багатоповерхівок у Сєвєродонецьку та одну у Рубіжному. Також зруйновано два приватні будинки.

"У Лисичанську в результаті артилерійського обстрілу росіян сталося руйнування адміністративної будівлі заводу гумових технічних виробів. У районі Рубіжного ворог продовжує здійснювати активний вогневий вплив руйнувань може бути набагато більше. Також росіяни вели штурмові дії у напрямках Золотого та Комишувахи", заявив Гайдай.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)