У Маріуполі українські захисники ліквідували близько шести тисяч загарбників

META

Військові, що захищають Маріуполь, ліквідували близько шести тисяч російських загарбників. Також, за даними заступника командира полку "Азов" Святослава Паламаря, вони знищили більше 100 одиниць ворожої техніки.

Читайте також: У Мережі з'явилися супутникові знімки "Азовсталі": як зараз виглядає фортеця бійців "Азова"

Деталі

Святослав Паламар уточнив:

Нашому гарнізону вдалося ліквідувати близько шести тисяч одиниць ворожої сили, у тому числі одного генерала. Також, за підтвердженими даними, було знищено близько 78 танків та понад 100 одиниць бронетехніки. Ще є багато непідтверджених відомостей, на які ми не орієнтуватимемося

Паламар розповів, що ворог використовував для штурму Маріуполя елітні підрозділи. Також він додав, що окупанти перевершували українські сили за кількістю озброєння та піхоти. Зокрема, це угруповання складалося з близько 14 тис. загарбників.

Замкомандира "Азова" наголосив, що українські захисники продовжать оборону Маріуполя. За його словами, Маріуполь чинитиме опір доти, доки це буде можливо.

Раніше ми писали, що Росія заблокувала ініціативу Туреччини щодо евакуації захисників Маріуполя. Туреччина мала готовий корабель, який міг вивезти українських військових на свою територію у будь-який момент.