Захисники Маріуполя знищили близько 6 тис. окупантів та понад 100 одиниць бронетехніки - "Азов"

UNN

Захисники Маріуполя за час повномасштабного вторгнення рф в Україну знищили близько 6 тис. російських окупантів та понад 100 одиниць бронетехніки. Про це повідомив заступник командира полку "Азов", капітан Святослав "Калина" Паламар під час спеціальної військової панелі Київського безпекового форуму, передає кореспондент УНН.

Цитата

"Нашим гарнізоном вдалося знищити близько 6 тис. одиниць ворожої сили, у тому числі одного генерала. Це близько 78 танків, це понад 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими. Ще є, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися", - сказав Паламар.

Деталі

Паламар також розповів, хто проти них воює та воював.

"Це 150-та дивізія, це 68-й танковий полк, це 83-тя бригада ВДВ. Це 346-та бригада ГРУ, спецназ. Це 22-га бригада - спецназ ГРУ. Це 9-й полк морської піхоти "ДНР", це 810-та бригада Чорноморського флоту, це 155-та Тихоокеанська бригада. Також це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці "Вагнера" й також інші бойовики з інших територій рф та Кавказу», - розповів Паламар.

Він зазначив, що ворог переважав українських захисників у кількості озброєння та піхоти.

"Це угрупування нараховувало близько 14 тис. військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. Велика кількість артилерії, засобів РСЗО. Також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період", - сказав Паламар.

Доповнення

Радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко повідомив, що російські окупанти намагаються розшукати входи до підземних укріплень заводу "Азовсталь" у заблокованому Маріуполі.

Також він показав нове відео з заводу "Азовсталь", де тримають оборону захисники Маріуполя.