Бійці полку «Азов» знищили у Маріуполі близько 6 тисяч російських окупантів – Святослав Паламар

Букви

Про це Святослав Паламар розповів під час Київського безпекового форуму.

Український воїн заявив, що попри кількісну та якісну перевагу російських загарбників, бійцям “Азову” вдається вчиняти спротив та знищувати ворога.

Зокрема з 24 лютого 2022 року “Азов” ліквідував майже 6 000 російських загарбників, серед яких і один генерал. Окрім цього, знищено і велику кількість військової техніки окупантів: 78 танків, понад 100 одиниць бронетехніки.

“Це за підтвердженими. Є ще, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися”, – сказав Паламар.

За його словами, серед ліквідованих російських окупантів армійці 150-ої дивізії, 68-го танкового полку, 83-тя бригада повітрянодесантних військ, 346-та бригада ГРУ, 22-га бригада спецпризначенців ГРУ, 9-ий полк морпіхів так званої “ДНР”, 810-та бригада чорноморського флоту, 155-та Тихоокеанська бригада, а також стратегічна та тактична авіація. Окрім цього, серед вбитих є найманці з ПВК “Вагнера” та бойовики з інших територій РФ і Кавказу.

“Це угрупування нараховувало близько 14 тисяч військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗО. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період, – наголосив він.

Паламар також нагадав, що російські окупанти продовжують атакувати “Азовсталь”, де вони перебувають разом з іншими українськими захисниками та додав, що бійці чинитимуть опір, поки буде змога. Нагадаємо, боєць з полку “Азов” Давид Хімік закликав українців продовжувати інформаційну роботу. Він наголосив що захисники тримають оборону, проте мріють побачити свої родини чи створити власні сім’ї, а також добре поїсти.

Також Кучма, Ющенко та Порошенко закликали світових лідерів та міжнародні організації допомогти у порятунку українських захисників з “Азовсталі”.

Окрім цього, згідно з прогнозами українського військового керівництва, вже найближчим часом російські окупанти можуть збільшити кількість атак на завод “Азовсталь” у Маріуполі, де перебувають українські захисники та захисниці.

Раніше заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар наголосив, що захисники Маріуполя змушені йти з автоматами проти танків та закликав владу зробити все неможливе для їх визволення.