На півдні України знищено 65 окупантів та військову техніку

Патріот Донбасу

Минулої доби авіація та артилерія ЗСУ знищила 65 російських військових, а також станцію РЕБ та військову техніку окупантів.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

На лінії зіткнення, на Херсонщині та Миколаївщині ворог продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубежі. Ні атакувати, ні просунутися наші підрозділи не дозволяють. Водночас ефективним застосуванням ракетно-артилерійських ударів у взаємодії з авіацією Повітряних сил знищено 65 рашистів, станцію радіоелектронної боротьби, броньовану та автомобільну техніку ворогів.

Продовжуючи атаки системами залпового вогню по Миколаєву, супротивник бив по приміській зоні та сільськогосподарських угіддях. На щастя, обійшлося без жертв.

На Зміїному, намагаючись забезпечити прикриття від можливого ураження свого корабельного складу, рашисти наполегливо налаштовують комплекси протиповітряної оборони.

Корабельне угруповання флоту рашистів зберігає у обов'язковому присутності підводний човен, попри змінну кількість кораблів, продовжує загрожувати ракетними ударами щонайменше 30 крилатих ракет.