Британська розвідка заявила про крах вторгнення Росії в Україну

UA: Cуспільне мовлення

Розвідка Великої Британії заявляє про крах вторгнення Росії в Україну, зважаючи на те, що відбувається в нині окупованому Херсоні.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

У розвідці нагадали, що нав’язана Росією військово-цивільна адміністрація в Херсоні оголосила, що проситиме Росію включити Херсонську область до складу Російської Федерації.

У Британії припускають, що головна частина початкового плану Росії, ймовірно, полягала у використанні псевдореферендумів для передачі більшості регіонів України під довгострокову проросійську владу.

"Той факт, що Росії вдалося лише нав’язати проросійське місцеве керівництво в Херсоні, підкреслює крах вторгнення Росії у досягненні прогресу своїх політичних цілей в Україні", — йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

У британській розвідці наголосили, якщо Росії й вдасться провести "референдум" у Херсоні, то "майже напевно зманіпулює результатами" для демонстрації того, що більшість хоче відокремлення від України.

"Жителі Херсонського регіону швидше за все продовжать демонструвати їх опозицію російській окупації", — йдеться повідомленні.

Війна. Усі останні новини Що відомо 13 травня британська розвідка повідомила, що Росія докладає значних зусиль на околицях Ізюма та Сєвєродонецька, намагаючись прорватися до Слов’янська та Краматорська. Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що через Зміїний острів росіяни можуть спробувати висадити десант, який відправиться на територію окупованого Придністровського регіону Молдови. Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 80. Текстовий онлайн

Ми різні – відмінності російських та українських соцмереж

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу