Росія вже вичерпала резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп, – розвідка

24 канал

Росія втрачає свої ресурси на війні проти України. Резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп уже вичерпані, то ж країна агресорка проводить масову приховану мобілізацію по всій своїй території.

Країна-окупант на території Бєлгородської та Ростовської областей формує нові підрозділи для наступу з призовників та мобілізованих чоловіків. Їх відправляють на територію України.

Цікаво Понад 27 тисяч ліквідованих окупантів і купа знищеної техніки: свіжі втрати Росії у війні

Такі війська неефективні

Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що боєздатність таких "військ" є дуже сумнівною і це добре видно на полі бою. Попри вичерпані резерви батальйонно-тактичних груп, Росія ще має ресурси, які може перекидати в Україну.

На скільки ефективне застосування таких військ – це вже показують бойові дії. В багатьох випадках це не є ефективно, але ми реально розуміємо, що на сьогодні ресурси, які стосуються найбільш боєздатних батальйонно-тактичних груп російська федерація вичерпала. Хоча в неї ще достатньо резервів для того, щоб вводити на територію України,
– заявив Скібіцький.

Крім того, представник розвідки підтвердив інформацію про пригніченість та депресивний морально-психологічний клімат в підрозділах російських окупаційних військ.