В окупований Севастополь звозять вбитих і поранених росіян зі Зміїного: палати там – переповнені

24 канал

З острова Зміїний до окупованого Севастополя звозять вбитих і поранених російських військових. З 40 зв’язківців живими повернулися – 8, а також 10 тіл загиблих евакуйовано.

У севастопольському військовому шпиталі переповнено хірургії та травматології. Через таке навантаження в палатах встановлюється по 40 ліжок.

Важливо Росія вже вичерпала резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп, – розвідка

Крім того, на території Криму активно ведеться кампанія щодо донорства крові через велику кількість поранених російських військових.

Окупаційна влада вимагає від підприємців відправляти працівників до пунктів здачі крові. При цьому, донором може стати хто завгодно – жодних медичних документів не вимагається, обстеження не проводиться,
– розповіли в українській розвідці.

Відправлення чоловіків у військкомати

Від окупаційної влади на "державні підприємства" півострова надійшло розпорядження, аби чоловіків відправляли до місцевих військкоматів. Проте не всіх, а кількість залежить від того, скільки загалом їх є в компанії.

Чоловікам пропонується підписати контракти зі збройними силами Росії терміном від 3 місяців до 1 року. При цьому обіцяють несення служби нібито на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

"Як показує практика, подібні обіцянки окупантами не виконуються. Багато полонених рашистів скаржаться саме на те, що попри обіцянки "виконувати виключно поліційні функції у захоплених населених пунктах", вони одразу опиняються на передовій", – повідомили у розвідці.

Останні новини з острова ЗміїнийЗверніть увагу – Польща впевнена у перемозі України: Дуда запевняє, що Росію змусять виплачувати контрибуцію – дивіться відео