Окупант розповів, чому у солдатів РФ немає "патріотизму" і бажання воювати

Уніан
Окупант розповів, чому у солдатів РФ немає "патріотизму" і бажання воювати в Україні / фото REUTERS

Російські окупанти почали розуміти, що їм нічого робити на українській землі. Вони прагнуть будь-якими способами виїхати додому з війни, а продовжувати контракти ніхто не має наміру. Тим часом командири здійснюють самостріл з метою забратися подалі від бойових дій.

Про все це розповів окупант з Бурятії в розмові зі своєю матір'ю. Перехоплення бесіди опублікувало Головне управління розвідки МО України на своєму офіційному YouTube-каналі.

Солдат служить у 2-й десантно-штурмовій бригаді, яка дислокується в Херсоні. У розмові з матір'ю він заявив, що життя ще не бачив, а Україна йому не цікава. Серед інших окупантів витають схожі настрої — ніхто не бажає продовжувати контракт і далі брати участь у бойових діях.

Зомбована мати окупанта відмовляється вірити, що у російських солдатів немає патріотизму: "Ну, і прямо ось ти хочеш сказати, що у вас там немає таких патріотів? Навіть нехай там не беру з числа офіцерів, хто давним-давно служить. Ну, прямо взагалі немає людей, які налаштовують на інший лад і кажуть, що, блін, повинен же патріотизм спрацювати?"

Син на це відповів: "У мене командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу стрельнув, щоб звалити звідси. Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову службу в Чечні служив".

Мати далі запитує сина в дусі російської пропаганди: що буде, якщо Захід завтра атакує РФ, і почнеться "четверта світова"? На думку жінки, раз воювати в Україні ніхто не хоче, то і захищати країну всі відмовляться.

А син на це заявив, що тоді Путін, може, одумається. Далі він розповів, що його бригада втратила понад 50% бійців. Але підрозділ не виводять і не приєднують до іншого. Людей немає, боєприпасів не вистачає, а на листи офіцерів з проханням про відхід до Росії приходять відмови. При цьому, як висловився бурят, його підрозділ "жорстко відхоплює".

Нагадаємо, у командування ЗС РФ виникли складнощі з заповненням втрат. У Росії вже змінюють законодавство, щоб почати приховану мобілізацію, і готуються відправляти у бій навіть московських мажорів.

Однак на території України як і раніше багато окупаційних військ. За даними Пентагону, в нашій країні діють 105 ворожих БТГр. Правда, кількість людей не вирішує проблеми з бойовим духом і згуртованістю підрозділів.

Війна Російської Федерації проти України 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст. 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Офіційних підтверджень вторгнення її армії на нашу територію поки немає. Вас також можуть зацікавити новини: У Мінцифри показали, як родичі російських солдатів реагують на їхню загибель (фото) Війна в Україні: військовий експерт розповів про згубне рішення Путіна "Антисанітарія, мухи, запах": боєць з "Азовсталі" розповів, як лікують 600 поранених