На "Азовсталі" перебуває близько 600 поранених – поліцейський з заводу

Українська правда

На "Азовсталі" у поганих, антисанітарних умовах, без медикаментів, води та їжі залишаються близько 600 поранених, багато з них важкі.

Джерело: представник ГУ поліції у Донецькій області, позивний "Поліція", який перебуває на "Азовсталі", в ефірі національного телемарафону

Пряма мова "Поліції": "Щодо поранених - дуже погана ситуація. Їх приблизно 600 людей. Умови просто жахливі. Бачили ви, напевно, фотографії у соцмережах. Чесно кажучи, не можна передати ту гнітючу обстановку, яка є в шпиталі... Ми періодично збираємо воду технічну, яка є по заводу, і пальне і приносимо у госпіталь.

Як описати саму ситуацію? Грубо кажучи - величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта - просто на підлозі: речі, уніформа заводу, на який один до одного лежать бійці без кінцівок - у кого руки, у кого ноги немає, у кого - просто поранення. Повна антисанітарія: уже потеплішало - мухи, звуки болю, запах жахливий".

Деталі: "Поліція" додав, що медикаментів і медінструментів фактично немає. А сама операційна після бомбувань - це просто стіл біля стіни.

Представник поліції розповів, як 14 травня там оперували пораненого без анестезії - боєць просто тримав пасок між зубами і кричав, доки йому "чистили діру розміром з тенісний м'яч у нозі".

Він додав, що багато важких поранених гине через відсутність медичної допомоги.

Їжі та води на заводі теж майже не залишилося.